Městys Mikulovice

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Úřad info > Aktuality > Ukliďme svět, Ukliďme Česko v Mikulovicích

Ukliďme svět, Ukliďme Česko v MikulovicíchDatum konání:
8.4.2019

V pondělí 8. 4. 2019 v odpoledních hodinách za krásného slunečního dne se řada dobrovolníků, občanů Mikulovic, rozhodlo udělat něco pro životní prostředí a zapojit se do celostátní akce Ukliďme svět, Ukliďme Česko, kterou pořádal Městys Mikulovice. Sraz všech milovníků přírody byl před základní školou, kde každý účastník obdržel igelitové pytle na sbírání odpadu, popř. pracovní rukavice, tatranku a malé balení vody, abychom zdárně dokončil náš cíl. Potom jsme se už jen systematicky rozdělili do skupin a každý vyrazil do jiného koutu naší obce, abychom posbírali, co nejvíce plastů, plechovek, krabiček od cigaret a dalšího odpadu, který zatěžuje naši Zemi. Doufejme, že chování bezohledných lidí, kteří do přírody tento nepořádek vyhazují se časem změní a odpadů v přírodě bude příště aspoň o trochu méně. Nadějí nám můžou být naše děti, které přišly také pomoci zlepšit naše okolí, ve kterém žijeme. Velký dík všem, kteří přišli.

 

foto_04.jpg

foto_05.jpg

 

 


Menu

Mobilní rozhlas

mobilní rozhlas.png


Mobilní rozhlas Mikulovice

Covid v Mikulovicích


MÍSTNÍ POPLATKY

PRO ROK 2022

místní poplatky.jpg


Krajská hygienická stanice Jihomoravského kraje -

AKTUALITYhlaseni_poruch.png
Návod na hlášení poruch


GObec-lg-new.pngKalendář svozů r. 2022
kaledářík svozů 2022.jpg


lavice.jpgvino_easy.jpg

Počasí

Pondělí Polojasno 28/18 °C
Úterý Oblačno 26/19 °C
Středa Polojasno 24/18 °C
Čtvrtek Zataženo 20/15 °C

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.