Městys Mikulovice

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Úřad info > Aktuality > Ukliďme svět, Ukliďme Česko v Mikulovicích

Ukliďme svět, Ukliďme Česko v MikulovicíchDatum konání:
8.4.2019

V pondělí 8. 4. 2019 v odpoledních hodinách za krásného slunečního dne se řada dobrovolníků, občanů Mikulovic, rozhodlo udělat něco pro životní prostředí a zapojit se do celostátní akce Ukliďme svět, Ukliďme Česko, kterou pořádal Městys Mikulovice. Sraz všech milovníků přírody byl před základní školou, kde každý účastník obdržel igelitové pytle na sbírání odpadu, popř. pracovní rukavice, tatranku a malé balení vody, abychom zdárně dokončil náš cíl. Potom jsme se už jen systematicky rozdělili do skupin a každý vyrazil do jiného koutu naší obce, abychom posbírali, co nejvíce plastů, plechovek, krabiček od cigaret a dalšího odpadu, který zatěžuje naši Zemi. Doufejme, že chování bezohledných lidí, kteří do přírody tento nepořádek vyhazují se časem změní a odpadů v přírodě bude příště aspoň o trochu méně. Nadějí nám můžou být naše děti, které přišly také pomoci zlepšit naše okolí, ve kterém žijeme. Velký dík všem, kteří přišli.

 

foto_04.jpg

foto_05.jpg

 

 


Menu


Krajská hygienická stanice Jihomoravského kraje -

AKTUALITY


hlaseni_poruch.png

Návod na hlášení poruch

 

GObec-lg-new.png

 


Kalendář svozů r. 2020

kalendář svozů 2020.jpg

 

 

 

lavice.jpg vino_easy.jpg

Nabídka kulturních akcí

Počasí

Středa Oblačno 14/8 °C
Čtvrtek Oblačno 15/8 °C
Pátek Zataženo 18/8 °C
Sobota Skoro jasno 24/12 °C

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.