Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O obci > Aktuality > Mikulovické hry se tentokráte odehrály v Nové Vsi v Horách

Mikulovické hry se tentokráte odehrály v Nové Vsi v HoráchDatum konání:
30.7.2022

společná začátek.jpg

FOTKY Z MIKULOVICKÝCH HER ZDE KE ZHLÉDNUTÍ

 

DALŠÍ FOTKY od "Járy Mufny" KE ZHLÉDNUTÍ

 

V sobotu za deštivého dne se ti nejvěrnější bojovníci z Mikulovic utkali se svými kamarády z jiných Mikulovic, aby porovnali své síly a umění v jednotlivých disciplínách. Kromě nás tradičně přijeli borci z Mikulovic u Jeseníku, z Mikulovic u Pardubic a domácí Nová Ves v Horách (s místní částí Mikulovic). Bojovalo se v tradičních disciplínách jako fotbal, hasičský sport a stolní tenis. Doplňkovými soutěžemi byli vybíjená, badminton, vodní časovka, která byla z důvodu počasí zrušena. Co se týče konečných výsledků: velkého úspěchu jsme zaznamenali ve stolním tenise, kdy bratři Petr a Pavel Šobovi vybojovali první místo. V malé kopané, kde nás převážně reprezentovaly ženy podpořené mužským osazenstvem jsme i přes velmi kvalitní výkon obsadili místo čtvrté. V hasičském sportu, který museli zakusit v našem týmu i nehasiči, jsme obsadili taktéž 4. místo. Nutno podotknout, že proti byl nebezpečně klouzavý terén a mírné technické obtíže. V badmintonu nastoupili manželé Karel a Jana Křížovi za podpory Moniky Princové. I přes velkou bojovnost, přece jen rozhodly větší zkušenosti soupeřů, kteří badminton hrávají někteří i profesionálně, tedy také 4. místo. Náš tým ale zabojoval ve vybíjené a ve hře o 3. místo se jim podruhé podařilo porazit domácí mužstvo školních a starších dětí s jejich panem starostou, kteří na Mikulovické hry trénovali vybíjenou každý týden.
 
Děkujeme všem, kteří obětovali celou sobotu a svůj volný čas, aby mohli reprezentovat naše Mikulovice, velice si vážíme vaší obětavosti a nelhostejnosti k těmto společným sportovním hrám.
 
Takže díky za sportovní výkony: Karlu Křížovi, Petru Šobovi, Mirku Vyklickému, Pavlu Šobovi, Matějovi Šobovi, Ruslanu Aleskierovi, Marii Vrbkové, Dominice Černé, Pavlu Šlapákovi, Dominikovi Šlapákovi, Haně Křížové, Janě Křížové, Terezii Šobové, Monice Princové a Magdaléně Šobové.
 
Za fotky děkujeme: Matěji Šobovi, Karlu Křížovi, Františku Štěpničkovi a Monice Princové.
 
Za povzbuzování: p. Bohumilu Černému a Františku Štěpničkovi
 
Za bezpečnou dopravu firmě AD Ludvík s.r.o. a konkrétně panu řidiči: Lumíru Plíškovi