Městys Mikulovice

Fulltextové vyhledávání

Horní menu

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Úřad info > Aktuality

Aktuality


Milostivé léto - smažte dluhy u veřejné správy

 

Milostivé léto leták.png

 

FORMULÁŘ K MILOSTIVÉMU LÉTU - KE STAŽENÍ

 


Publikováno 19. 10. 2021 14:31

Zabezpečte si svůj majetek!

vykricnik.jpgV minulých dnech došlo k pokusu o vloupání do jedné z nemovitostí v Mikulovicích, proto vyzýváme všechny občany, aby si řádně zabezpečili svoje nemovitosti při odchodu z domu.


Publikováno 5. 10. 2021 10:39

Vyznamenání pro paní Annu Kloudovou na půdě Senátu ČR v Praze

Sent21.9.2021-5480.jpgMezi oceněnými za dlouholetou spolupráci v Českém červeném kříži při slavnostním předávání v Senátu ČR 21.9.2021 byla i naše občanka paní Anna Kloudová, gratulujeme a připojujeme se s díky i za aktivní činnost v naší obci.

 

Více informací a fotek naleznete zde:

https://www.cervenykriz.eu/aktuality/oslavili-svetovy-den-cerveneho-krize-2021

 

 

ocenění.jpg


Publikováno 4. 10. 2021 8:30

Nabídka pracovního poměru u Firmy Dikadesign ve Višňovém

logo dikadesign.jpgFirma Dikadesign Višňové přijme do pracovního poměru pracovníky do výroby - obsluha dřevoobráběcích strojů pro dvousměnný provoz.

Vyučení v oboru není podmínkou, nové zaměstnance zaškolíme.

Možný je i zkrácený pracovní úvazek.

Nástup možný ihned, nabízíme dobrý pracovní kolektiv, zajímavé platové ohodnocení a možnost osobního rozvoje.
Volejte na telefonní číslo 777 339 443.


Publikováno 20. 9. 2021 11:18

Očkování proti chřipce - MUDr. Jana Švejdová

očkování proti chřipce.jpegMUDr. Jana Švejdová nabízí občanům očkování proti chřipce.
Pokud máte zájem, domluvte se v ordinaci.


Publikováno 14. 9. 2021 12:46

Nová posilovna ve Višňovém od 1.9.2021

g2 gym_2.jpgVážení příznivci cvičení, posilování a zdravého životního stylu, ve středu od 1.9.2021 zahajuje svoji činnost spolek G2 Gym, jehož hlavním účelem je umožnit vám všem navštěvovat posilovnu s přátelskou atmosférou. Budeme se na vás těšit v prvním patře obchodního domu Jednota ve Višňovém. 

 

Otevírací doba:

Po - Pá 15:30 - 21:00

Ne 16:00 - 21:00

 

Více informací zde:

https://www.facebook.com/G2-Gym-zs-101453768944866

 

Těšíme se na vaši návštěvu. Tým G2 Gym.


Publikováno 31. 8. 2021 7:59

Otevírací doba Naší lékárny ve Višňovém od 1.9.2021

lékárna višňové.jpgOtevírací doba od 1.9.2021 Naše lékárna Višňové, tel. 515 220 224,  mob. 778 598 023

  

Pondělí     08.00 – 16.00

Úterý      ZAVŘENO

Středa    12.00 – 18.00

Čtvrtek    08.00 – 14.30

Pátek      08.00 – 14.30


Publikováno 31. 8. 2021 7:21

OČKOVÁNÍ proti Covidu-19 ve Znojmě bude nově probíhat již pouze ve znojemské nemocnici

27.8.2021 uzavíráme očkovací centrum ve sportovní hale, od příštího týdne očkujeme v budově H nemocnice, která je přístupná z přímo z parkoviště. K očkování je nutná registrace a rezervace termínu.

 

očkování v nemocnici.png


Publikováno 26. 8. 2021 14:51

Upozornění Policie ČR na podvodníky

policie čr.png„Policie České republiky informuje a upozorňuje občany, a tentokrát zejména ženy. Ve virtuálním světě se to jen hemží různými vynalézavými podvodníky a zloději. Jedním z hitů jejich nekalé činnosti je například prosba o pomoc. Vydávají se za americké vojáky a lékaře, kteří potřebují peníze na propuštění z mise v Sýrii, Afghánistánu nebo Jemenu. Předstírají, že jsou tam nešťastní, chtějí se dostat pryč a nemají peníze. Podvodníci tak působí na city opuštěných žen a slibují jim i sňatek. Několik dní až týdnů s nimi intenzívně prostřednictvím sociálních sítí komunikují. Ty jim pak ochotně posílají peníze a těší se na společný život. Jiné ženy se nechají obelstít i vidinou zisku. Uvěří tomu, že nešťastnému cizinci pomohou a k tomu i zbohatnou. Podvodníci jim namluví, že u sebe mají zlato, elektroniku i finanční hotovost, ale tyto věci u nich v daleké cizině nejsou v bezpečí. Balík proto chtějí u žen uschovat. Ke zdárnému doručení zásilky však potřebují poslat peníze na clo a dopravu. Slibují, že brzy přijedou také, o vše se rozdělí a budou spolu žít.
Za celý loňský rok policisté na Znojemsku přijali tři takové případy. Od začátku letošního roku se zabývají již šesti obdobnými kauzami. Podvedeným ženám je většinou kolem padesáti let a nejčastěji odeslaly částku zhruba 400 tisíc korun. Pokud peníze neměly, vzaly si různé úvěry a půjčky, a tím sebe i rodinu zadlužily. Jedna žena svému virtuálnímu milému poslala postupně v několika částkách dokonce dva a půl milionu korun. Aby pro něho požadované peníze za každou cenu získala, dopustila se i zpronevěry v zaměstnání. V souvislosti s touto trestnou činností na internetu policie varuje další důvěřivé ženy. V kyberprostoru na vás číhá mnoho podvodníků, kteří využívají svojí anonymity a vašich citů i snahy pomoci. Neposílejte peníze neznámým lidem. Nedávejte podvodníkům a zlodějům šanci.“

 


Publikováno 16. 8. 2021 7:19

Výběrové řízení na pronájem a provozování pohostinství ve Výrovicích

znak výrovic.pngVýběrové řízení na pronájem a provozování nebytového prostoru – pohostinství v majetku obce Výrovice, Výrovice 63, 671 34


Vyhlašovatel:
Obec Výrovice, Výrovice 63, 671 34, IČ: 00637131


Předmět vyhlášení:
* pronájem a provozování nebytového prostoru pohostinství vč. vybavení (dle inventurního seznamu) v majetku obce Výrovice, Výrovice 63, který tvoří pohostinství o ploše 42 m², kuchyň 8 m², sklad 4 m², WC pro hosty dámské a pánské a pro personál o celkové ploše 30 m².

 

Požadavky vyhlašovatele:
* způsob (účel) využití – provozování pohostinství
* v období 1.6.-15.10. každodenní provoz pohostinství, ostatní období v roce víkendový provoz pátek až neděle s garancí dostupnosti obvyklého sortimentu. Přizpůsobení otvírací doby kulturním akcím pořádaným obcí a spolky v obci (posvícení, masopust, mikulášská nadílka, dětský karneval apod.).
* uchazeč zajistí pravidelný úklid a přístup k WC pro veřejnost v době provozu pohostinství
* případné opravy provozního vybavení do 1000,- Kč hradí nájemce. Tyto opravy nebudou pronajímatelem kompenzovány, stavební úpravy jsou možné pouze po souhlasu zastupitelstva obce
* Nájemné bude určeno dle předložených nabídek, minimální nájemné 1,- Kč/rok. Měsíční zálohy na energie: el. energie 1 000,- Kč vodné a stočné 500,-Kč. Energie budou vyúčtovány na základě skutečného odečtu měřících zařízení jednou ročně.
* nájemné je splatné měsíčně 1/12 ročního nájemného. Nájemné se platí vždy do 15. dne v měsíci. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo na úpravu výše nájemného o index průměrné míry inflace nebo o změnu ve výši vodného a stočného.
* striktní dodržování právních předpisů na ochranu zdraví (protikuřácké zákony, zákon o značení lihu apod.). Porušování těchto předpisů při provozu bude bráno jako hrubé porušení smlouvy.

 

Kvalifikační předpoklady:
* uchazeč doloží úředně ověřenou kopii živnostenského listu, případně výpis z Obchodního rejstříku
* uchazeč doloží originál nebo ověřenou kopii výpisu z Rejstříku trestů ne starší 30 dnů
Obsah nabídky:
* podnikatelský záměr (způsob provozní součinnosti pronajímatelem, rozsah sortimentu pohostinství a případné kulturně společenské aktivity spojené s provozováním pohostinství). Tyto specifické podmínky nabídky se později stanou součástí nájemní smlouvy.
* nabízená výše nájemného v Kč/rok (bez služeb a energií)
Informace pro účastníka (zájemce):
* nájemní smlouva bude uzavřena na dobu neurčitou – po schválení výběrového řízení zastupitelstvem obce s dvanáctiměsíční výpovědní lhůtou. Nejdříve však 1. 12. 2021. V případě porušení ustanovení nájemní smlouvy může pronajímatel vypovědět nájem okamžitě. Takto ukončený smluvní vztah zaniká dnem doručení výpovědi nájemci.
* prohlídku prostor je možné zajistit po předchozí dohodě se starostou p. Pavlem Vlčkem na telefonu +420 777 707 115
* podepsané nabídky zasílejte nebo doručte osobně na Obecní úřad Výrovice, Výrovice 63, 671 34 Horní Dunajovice, v zalepené obálce, nejpozději do 1. 11. 2021 do 13:00 hodin (rozhoduje datum doručení)
* Zalepenou obálku s nabídkou označte výrazně v levém horním rohu nadpisem “Nabídka: Výběrové řízení na pronájem a provozování pohostinství ve Výrovicích“

 

Kritéria hodnocení a jejich váha:
1. Výše nájemného 50%
2. Bydliště ve Výrovicích 30%
3. Podnikatelský záměr 20%

 

Nabídka v obálce bez označení nebo nabídka doručená po uplynutí výše uvedeného termínu, je neplatná, stejně jako nabídka uchazeče, který nesplnil nebo nedoložil splnění kvalifikačních předpokladů nebo předložil neúplnou nabídku.
Účastník výběrového řízení bere na vědomí, že obec Výrovice je povinna na dotaz třetí osoby poskytovat informace podle ustanovení zák. č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím. Účastník výběrového řízení souhlasí s tím, aby veškeré informace obsažené v jeho nabídce byly zveřejněny.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo kdykoliv výběrové řízení zrušit, případně nevybrat žádného zájemce.
Veškeré náklady spojené se zpracováním nabídky nese zájemce.
Pronájem nemovitého majetku a tedy schválení uzavření definitivní smlouvy podléhá rozhodnutí Zastupitelstva obce Výrovice.
Písemné vyrozumění může obdržet pouze vybraný zájemce.
Toto výběrové řízení není veřejnou zakázkou ve smyslu příslušných právních předpisů ani obchodní veřejnou soutěží ve smyslu obchodního zákoníku.


Ve Výrovicích dne 22.7.2021
Pavel Vlček starosta obce


Publikováno 3. 8. 2021 9:46


Menu

Mobilní rozhlas

mobilní rozhlas.png


Mobilní rozhlas Mikulovice

Covid v Mikulovicích


MÍSTNÍ POPLATKY

PRO ROK 2021

místní poplatky.jpg


Krajská hygienická stanice Jihomoravského kraje -

AKTUALITY



hlaseni_poruch.png
Návod na hlášení poruch


GObec-lg-new.png



Kalendář svozů r. 2021
kalendar svozu 2020.jpg


lavice.jpgvino_easy.jpg

Nabídka kulturních akcí

Počasí

Neděle Zataženo 4/1 °C
Pondělí Zataženo 3/0 °C
Úterý Oblačno 0/-2 °C
Středa Zataženo 0/-4 °C

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.